Family day
Family day

Gastronomická nabídka

POZNEJTE MISTROVSTVÍ ZÁMECKÝCH KUCHAŘŮ


V duchu moderní gastronomie je sestavena nabídka stravování pro firemní klientelu, která vychází z receptur české domácí kuchyně. Sortiment doplňují kvalitní moravská vína a čerstvě připravované moučníky.

Gastronomická nabídka pro firemní akce


  • Coffeebreaky
  • Welcome drinky
  • Polední / večerní buffety
  • Welcome drinky
  • Rauty či venkovní grilování nebo rožnění během letní sezóny
  • Denní menu

Celodenní stravování pro Váš event zajišťujeme v gastronomických provozech Zámeckého hotelu Maxmilián, nebo můžeme nabídnout podávání rautů a speciálních nabídek v banketových sálech v přízemí zámku, případně v zámecké oranžerii nebo vinárně. Dále poskytujeme klasický Party-service se všemi službami a doplňkovým programem, který k tomuto typu produktu náleží.

Po celý den je pro naše hosty otevřen hotelový Lobby bar s nabídkou dobré kávy, točeného piva a širokého sortimentu nealko nápojů. V době turistické sezóny mohou účastníci Vaší akce využít v provozní době také restauraci Vtipná kaše.


Speciální gastronomické nabídky

Pro pořádání slavnostních nebo večerních hostin doporučujeme doplní půlpatro zámku s přilehlou terasou, v letním období je ideálním místem náš zámecký park s nezaměnitelnou atmosférou pro akce s privátním charakterem nebo pro uzavřené společnosti. Díky možnostem propojení je prostředí parku se zahradou a oranžérií schopné flexibilně zareagovat na okolnosti pořádání akce (suchá x mokrá varianta, stavba dočasných altánů atp.), což představuje významnou konkurenční výhodu pro pořádání takovýchto akcí právě u nás.


Troufáme si říci, že jedině u nás máte tu možnost využít pro Vaš event. také prostory zámecké jídelny, která je součástí zámecké expozice. Jen tady budete mít tu možnost zažít gastronomii ve stylu knížat, která na zámku žila.

Pobytové balíčky

Navštivte náš e-shop, kde najdete různé pobytové balíčky a zájezdy do hotelu Maxmilian Lifestyle Resort v Loučeni.

Přejít do eshopu
Rezervace

Rezervujte si pokoj, zámecký apartmán či přímo zámeckou vilu knížete Alexandra v našem Maxmilian Lifestyle Resort.

Rezervovat pokoj
Kontaktujte nás

Pokud potřebujete pomoc či máte nějaký dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Využijte naši rychlou telefonickou podporu.

+420 606 614 588
Zámek Loučeň & Zámecký hotel Maxmilián v Loučni hodnocení