Family day
Family day

Gastronomická nabídka

Poznejte mistroství zámeckých kuchařů

V duchu moderní gastronomie je sestavena nabídka stravování pro firemní klientelu, která vychází z receptur české domácí kuchyně. Sortiment doplňují kvalitní moravská vína a čerstvě připravované moučníky.

Gastronomická nabídka pro firemní akce

  • Coffeebreaky
  • Welcome drinky
  • Polední / večerní buffety
  • Rauty či venkovní grilování nebo rožnění během letní sezóny
  • Denní menu

Celodenní stravovaní pro Vaši akci zajišťujeme v gastronomických provozech Zámeckého hotelu Maxmilián, nebo můžeme nabídnout podávání rautů a speciálních nabídek v banketových sálech v přízemí zámku, případně v zámecké oranžerii nebo vinárně. Dále poskytujeme klasický párty servis se všemi službami a doplňkovým programem, který k tomuto typu produktu náleží.


Speciální gastronomické nabídky

Pro pořádání slavnostních nebo večerních hostin doporučujeme využít půlpatro zámku s přilehlou terasou. V letním období je ideálním místem náš zámecký park s nezaměnitelnou atmosférou pro akce s privátním charakterem nebo pro uzavřené společnosti. Díky možnostem propojení parku se zahradou a oranžérií jsme schopni flexibilně zareagovat na okolnosti pořádání akce (suchá x mokrá varianta, stavba dočasných altánů atp.), což představuje významnou konkurenční výhodu pro pořádání takovýchto akcí právě u nás.


Troufáme si říci, že jedině u nás máte možnost využít pro Váš event také prostory zámecké jídelny, která je součástí zámecké expozice.

Pobytové balíčky

Navštivte náš e-shop, kde najdete různé pobytové balíčky a další naše nabízené produkty.

Přejít do eshopu
Rezervace

Rezervujte si pokoj v hotelu Maxmilian Lifestyle Resort, zámecký apartmán či Domeček knížete Alexandra.

Rezervovat pokoj
Kontaktujte nás

Pokud potřebujete pomoc či máte nějaký dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Využijte naši rychlou telefonickou podporu.

+420 606 614 588
Zámek Loučeň & Zámecký hotel Maxmilián v Loučni hodnocení