Objevte aktivity

V hotelu, na zámku i v jeho okolí

Chateau Loučeň Garden Retreat je místem nejen pro aktivní odpočinek. Zámecký areál nabízí mnoho možností pro trávení volného času v přírodě zatímco nedaleko od hotelu se nachází mnoho zajímavých turistických atrakcí.

Zámek
Park
Kola, elektrokola

Kola, elektrokola

Pro aktivnější trávení volného času nabízíme zapůjčení kol, díky kterým je možné poznat nádherné okolí. V nabídce jsou také elektrokola. Pro ustájení kol je možné využít našich nových uzamykatelných cykloboxů.

Biotop

Biotop v hotelové části zámeckého areálu je přírodním jezírkem, určeným k relaxaci a odpočinku hotelových hostů. V letních dnech se stává skvělou příležitostí ke koupání. K relaxaci hostům slouží odpočinkové plochy s lehátky jak na dřevěné palubě, tak i na travnatém a písčitém povrchu okolo jezírka.

Biotop
Tipy na další aktivity

Tipy na další aktivity

V okolí zámku Loučeň se nachází mnoho zajímavých míst, které určitě stojí za to navštívit. Neváhejte tedy a spojte návštěvu našeho areálu s výletem do vybraných turistických atrakcí.

Loučeň č. p. 1
289 37 Loučeň, okr. Nymburk
Česká Republika

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: