Ochutnejte

Naše výjimečné speciality

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet všechny naše "osvěžovny".

Romatické soriee s donáškou na pokoj

Romantické soirée s donáškou na pokoj

Zdravý a pestrý snídaňový bufet nebo snídaně do postele

Zdravý a pestrý snídaňový bufet nebo snídaně do postele

Suroviny od místních dodavatelů

Suroviny od místních dodavatelů

Večeře při svíčkách v hotelové restauraci

Večeře při svíčkách v hotelové restauraci

Restaurace Ferdinand

Restaurace Ferdinand

Bufetová restaurace Ferdinand v ranních hodinách určena hotelovým hostům a jsou v ní podávány snídaně. V rámci firemních akcí, meetingů a konferencí je tato restaurace, s ohledem na svou kapacitu, využívána právě skupinami. K restauraci Ferdinand přiléhá krásná zastřešená venkovní zahrádka s kapacitou 50ti míst.

Otevírací doba:

Snídaně:
Pondělí - Pátek 7:00 - 10:00
Sobota - Neděle 7:30 - 10:30

Večerní bufet:
Víkendy, svátky a hlavní prázdniny: 17:30 - 21:00 (dle obsazenosti hotelu)

Bar a restaurace Maxmilián

À la carte restaurace Maxmilián je hotelovou restaurací primárně určenou těm, kteří si přijeli do našeho resortu užít romantiku a chtějí si vychutnat posezení u dobré sklenky vína a vybraných pokrmů.

Otevírací doba:
Bar & zahrádka:
Pondělí - Neděle 11:00 - 23:00

Restaurace:
Pondělí - Neděle 12:00 - 15:30 (denní nabídka) | 17:00* - 21:30 (à la carte nabídka)

* V případě probíhajících bufetů v restauraci Ferdinand se první à la carte objednávky přijímají v 18:00

Bar a restaurace Maxmilián
Restaurace Vtipná kaše

Restaurace Vtipná kaše

Vtipná kaše je samoobslužná restaurace, která nabízí tradiční jídla domácí české kuchyně. Jedině tady, a v hotelové restauraci Maxmilián, si můžete dát Vtipnou kaši nebo Čápy s mákem, naše unikátní jídla. Samoobslužná restaurace Vtipná kaše má kapacitu 70 míst uvnitř (hlavní sál 35 + salonek 35) a 50 míst na slunečné terase s krásným výhledem do Polabí. Vtipná kaše je v provozu od Velikonoc do Vánoc v čase 11:00-17:00. O hlavních prázdninách je otevřeno denně a mimo prázdniny poté jen o víkendech a svátcích.

Piknikové koše

Hodujte v přírodě, na zelené louce, pod korunami staletých stromů. Objednejte si piknikový koš, kterým si zpříjemníte chvíle Vašeho výletu. Pro nezapomenutelné chvíle ve dvou doporučujeme z naší nabídky "Romantický piknikový koš", pro chvíle klidu a pohody s Vašimi nejbližšími "Rodinný piknikový koš".

Piknikové koše připravujeme od 30. dubna do 31. října a lze je objednat přes náš e-shop za zvýhodněné ceny již včetně vstupného do zámeckého areálu, nejpozději den předem. Platba za Váš piknikový koš je možná pouze online prostřednictvím platební brány.

Piknikové koše

Rychlé občerstvení

Rychlé občerstvení

Čápy s mákem

Čápy s mákem

Loučeň č. p. 1
289 37 Loučeň, okr. Nymburk
Česká Republika

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: