Ochutnejte

Naše výjimečné speciality

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet všechny naše "osvěžovny".

Romatické soriee s donáškou na pokoj

Romantické soirée s donáškou na pokoj

Zdravý a pestrý snídaňový bufet nebo snídaně do postele

Zdravý a pestrý snídaňový bufet nebo snídaně do postele

Suroviny od místních dodavatelů

Suroviny od místních dodavatelů

Večeře při svíčkách v hotelové restauraci

Večeře při svíčkách v hotelové restauraci

Restaurace Ferdinand

Restaurace Ferdinand

Bufetová restaurace Ferdinand v ranních hodinách určena hotelovým hostům a jsou v ní podávány snídaně. V rámci firemních akcí, meetingů a konferencí je tato restaurace, s ohledem na svou kapacitu, využívána právě skupinami. K restauraci Ferdinand přiléhá krásná zastřešená venkovní zahrádka s kapacitou 50ti míst.

Otevírací doba:

Snídaně:

Pondělí - Pátek 7:00 - 10:00

Sobota - Neděle 7:30 - 10:30

Večeře:

Pondělí - Neděle: 17:30 - 21:00 (formou bufetu)*

*Hotel si vyhrazuje právo na změnu provozní doby v době konání firemních či jiných akcí. Hotel si rovněž vyhrazuje právo uzavřít restauraci Ferdinand a podávat pouze večeře formou bufetu.

Bar a restaurace Maxmilian

À la carte restaurace Maxmilian je hotelovou restaurací primárně určenou těm, kteří si přijeli do našeho resortu užít romantiku a chtějí si vychutnat posezení u dobré sklenky vína a vybraných pokrmů.

Otevírací doba:

Bar:

Pondělí - Neděle 11:00 - 23:00*

Restaurace:

Pondělí - Neděle: 12:00 - 15:30 (polední menu) / 18:00 - 21: 30 (bar menu + servírované menu v rámci romantického pobytu)*

*Hotel si vyhrazuje právo na změnu provozní doby v době konání firemních či jiných akcí. Hotel si rovněž vyhrazuje právo uzavřít restauraci Maxmilian a podávat pouze večeře formou bufetu.

Bar a restaurace Maxmilian
Restaurace Vtipná kaše

Restaurace Vtipná kaše

Vtipná kaše je samoobslužná restaurace, která nabízí tradiční jídla domácí české kuchyně. Jedině tady, a v hotelové restauraci Maxmilian, si můžete dát Vtipnou kaši nebo Čápy s mákem, naše unikátní jídla. Samoobslužná restaurace Vtipná kaše má kapacitu 100 míst uvnitř (hlavní sál 45 + salonek 55) a 50 míst na slunečné terase s krásným výhledem do Polabí. Vtipná kaše je v provozu od Velikonoc do Vánoc v čase 11:00-17:00. O hlavních prázdninách je otevřeno denně a mimo prázdniny poté jen o víkendech a svátcích.

Piknikové koše

Hodujte v přírodě, na zelené louce, pod korunami staletých stromů. Objednejte si piknikový koš, kterým si zpříjemníte chvíle Vašeho výletu. Pro nezapomenutelné chvíle ve dvou doporučujeme z naší nabídky "Romantický piknikový koš", pro chvíle klidu a pohody s Vašimi nejbližšími "Rodinný piknikový koš".

Piknikové koše připravujeme od 30. dubna do 31. října a lze je objednat přes náš e-shop za zvýhodněné ceny již včetně vstupného do zámeckého areálu, nejpozději den předem. Platba za Váš piknikový koš je možná pouze online prostřednictvím platební brány.

Piknikové koše

Rychlé občerstvení

Rychlé občerstvení

Čápy s mákem

Čápy s mákem

Loučeň č. p. 1
289 37 Loučeň, okr. Nymburk
Česká Republika

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: