Poznejte

Naše stylové ubytování

Maxmilian Lifestyle Resort je hotelový areál pro všechny, kteří touží po relaxu v komfortním prostředí. Je vhodný pro romantické pobyty ve dvou, firemní akce, oslavy i rodinné pobyty, jelikož disponuje i službami Kids Freindly. Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti Zámku Loučeň a skvěle doplňuje tuto turistickou atrakci svými službami. Disponuje 60 pokoji s celkovou kapacitou 140 lůžek a vybrat si můžete ze široké škály typu pokojů, jejichž popis naleznete níže. Dopřejte si kvalitní odpočinek v místě, kde ráno slyšíte zpěv ptáků a večer uléháte, zatímco za okny šumí koruny staletých stromů. }

Rodinná pohoda

Rodinná pohoda

Romantická atmosféra

Romantická atmosféra

Přátelský personál

Přátelský personál

Zážitek

zážitek

Dvoulůžkový pokoj Comfort

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo 2 oddělenými lůžky, psacím stolem a satelitní TV. Pouze některé z těchto pokojů disponují klimatizací.

Dvoulůžkový pokoj Superior

Prostorný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, vířivou vanou, posezením v pokoji a satelitní TV. Tyto pokoje nedisponují klimatizací.

Třílůžkový pokoj Comfort

Třílůžkový pokoj s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem, posezením a satelitní TV. Pouze některé z těchto pokojů disponují klimatizací.

Rodinný pokoj

Rodinný pokoj s posezením, který má dvě ložnice, společnou koupelnu a dvě satelitní TV. Celkem 4 lůžka s možností další přistýlky nebo dětské postýlky. Tyto pokoje nedisponují klimatizací.

Rodinné apartmá

Rodinné apartmá skládající se ze dvou propojitelných samostatných pokojů s vlastními koupelnami a satelitními TV. Tyto pokoje nedisponují klimatizací.

Apartmá

Prostorný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí v ložnici a obývací částí s posezením a satelitní TV. Tyto pokoje nedisponují klimatizací.

Zámecké apartmány

Zámecké apartmány

Tři samostatné apartmány pojmenované podle šlechtických dynastií vlastnících v minulosti loučenský zámek.

Více informací
Domeček knížete Alexandra

Domeček knížete Alexandra

Nepochybně nejromantičtější stavba v zámeckém areálu je k dispozici nejen na krátkodobé ale také dlouhodobé pobyty.

Více informací

Loučeň č. p. 1
289 37 Loučeň, okr. Nymburk
Česká Republika

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: