Uspořádejte event, co má styl

Pro firmy

Uspořádejte Vaši konferenci v místech, kde budete obklopeni zelení anglického parku. Vyměňte ruch velkoměsta za klid a venkovskou srdečnost. Konference, semináře, výjezdní zasedání, firemní akce, teambuildingy, výjezdní porady, firemní oslavy nebo firemní family days.

Hlavní kongresový sál pro 120 osob

Hlavní kongresový sál pro 120 osob

10 menších salonků

10 menších
salonků

Klimatizace

Klimatizace

Moderní AV technika

Moderní
AV technika

Firemní akce

Firemní akce

Pro Vaši firemní akci, setkání s klienty, partnery nebo Vámi plánovaný firemní teambuilding Vám nabízíme lůžkovou kapacitu celkem 140 lůžek. Klimatizované konferenční prostory s variabilním uspořádáním a moderním technickým zázemím.

Exklusivní prostory na zámku pro Váš večírek, setkání s partnery, gala večeři nebo prezentaci Vaší společnosti. Využití zámeckého parku včetně unikátního labyrintária pro outdoorové aktivity a samozřejmě kvalitní catering.

Konferenční prostory

Každý den Vaší firemní akce může být jiný, zvolíte-li z různých variant kongresových prostor na zámku Loučeň. Moderně vybavený kongresový sál v Zámeckém hotelu Maxmilian až pro 120 osob, který lze akustickými stěnami rozdělit na 2-3 menší prostory. Salonky v přízemí zámku s překrásnou terasou, zámecká vinárna nebo oranžerie, altán v parku nebo přírodní amfiteátr, to vše jsou možnosti, se kterými můžete počítat při plánování Vašeho eventu.

Zapůjčení potřebné AV techniky je samozřejmostí. Pro workshopy s menším počtem účastníků jsme schopni nabídnout celkem 10 různých salónků, a to jak v hotelu Maxmilian, tak i přímo v prostorách zámku.

Konferenční prostory
Programy pro firmy

Programy pro firmy

Umíme zorganizovat akci pro komorní společnost, ale třeba i pro 4 000 lidí. Ve spolupráci s našimi partnery Vám nabízíme outdoorové i indoorové programy pro různá roční období, vždy však takové, které jinde nenajdete.

Zámecké labyrintárium *Bludišťáci * Večer s Laurinem a Klementem * Prohlídky zámku s ochutnávkami a degustacemi * Turnaj v kuličkách * Záhada zámku Loučeň* Crimi dinner * Piknikování * Nordic walking zámeckým parkem * Plechový strom * Survival race * Mobilní únikové hry * Wipe out * Hry bez hranic …a mnoho dalšího... rádi se postaráme o to, aby Vaše akce byla nejen pro Vás, ale i Vaše hosty či kolegy opravdu jedinečná a nezapomenutelná.

Family day

Rádi byste poděkovali svým zaměstnancům či partnerům a nabídli jim a jejich rodinám možnost strávit úžasný den společně? „Zámek, kde to žije“ je naším heslem již mnoho let a vězte, že si čas strávený u nás opravdu užijete.

Překrásný 24 hektarový anglický park * unikátní soubor 12ti labyrintů, pikniková louka, přírodní amfiteátr, divadlo nebo koncert pro malé i velké, Lážo plážo zóna, prohlídky zámku s členy knížecí rodiny nebo s Bílou paní, celodenní catering, soutěže, workshopy, mobilní nafukovací atrakce, možnost ubytování v zámeckém hotelu... jednoznačně SKVĚLÝ DEN S RODINOU.

Family day
Odpočinek

Odpočinek

Pro chvíle odpočinku po náročném pracovním jednání nebo tréninku manažerských dovedností nabízíme výběr aktivit v relaxačním zázemí Zámeckého hotelu Maxmilian, na zámku i v zámeckém parku. Největší atrakcí zámku Loučeň je bezesporu Labyrintárium zasazené do zámeckého parku. Komě bloudění a meditování naleznete v parku také mnoho míst, kde je možné praktikovat ranní či večerní jógová cvičení.

Jízda na kole Svatojiřským lesem a malebným Polabím jsou další z možností, jak po náročném pracovním dni „vypnout“. Zapůjčení kol/elektrokol je možné přímo v hotelu. Zahrát si obří šachy, zacvrnkat si kuličky nebo si vyzkoušet virtuální realitu i to jsou možnosti, jak Váš tým může aktivně relaxovat... i tyto aktivity Vám rádi zajistíme.

Součástí Relaxačního zázemí hotelu je vnitřní bazén, sauna, či infra lavice. Celoročně také venkovní biotopové jezírko. Můžete též využít služeb našich masérů a dopřát si masáže.

Gastronomická nabídka

Veškerá námi nabízená gastronomie je připravována našimi kuchaři a byť vychází z receptur české domácí kuchyně, je moderní a svěží. Široká nabídka coffee breaků, poledních či večerních bufetů, servírovaných vícechodových menu nebo letního grilování jsou u nás pro Váš event samozřejmostí. Při výběru surovin pro naše provozy dáváme přednost prověřeným lokálním dodavatelům.

Gastronomická nabídka

Poptávka akce

Využijte kontaktního formuláře a zašlete nám Vaši poptávku. Dostupnost termínu Vám obratem prověříme a na základě Vámi uvedených požadavků Vám zpracujeme nabídku přímo na míru.

Loučeň č. p. 1
289 37 Loučeň, okr. Nymburk
Česká Republika

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: