Family day
Family day

Odpočinek

Zařaďte do Vašeho programu také aktivní odpočinek

Pro chvíle odpočinku po náročném pracovním jednání nebo tréninku manažerských dovedností nabízíme výběr aktivit v relaxačním zázemí Zámeckého hotelu Maxmilián, na zámku i v zámeckém parku.

Největší atrakcí zámku Loučeň je bezesporu Labyrintárium zasazené do kouzelného zámeckého parku, který byl založen v první polovině 19. století.

Jedině zde naleznete 12 labyrintů a bludišť z přírodních materiálů, které propojuje naučná stezka o historii labyrintů. Kromě bloudění a meditování můžete v parku také sportovat - 3 běžecké okruhy různé délky a náročnosti jsou ideálním místem pro ranní rozcvičku.

V zámeckém parku naleznete také mnoho míst, kde je možné praktikovat ranní či večerní jógová cvičení.

Cyklotrasy vedoucí Svatojiřským lesem a malebným Polabím jsou další z možností, jak dobře po náročném pracovním dni zrelaxovat. Zapůjčení kol/elektrokol je možné přímo v hotelu.

Milovníci adrenalinu si mohou vyzkoušet náš lanový park.

Turnaj ve stolním fotbálku, v mini ping pongu, zahrát si obří šachy, frisbee, golf nebo si vyzkoušet virtuální realitu i to jsou možnosti, jak Váš tým může aktivně relaxovat... i tyto aktivity Vám rádi zajistíme.


Relax zóna

Relaxační zázemí hotelu tvoří vnitřní bazén a sauna s odpočívárnou. K dispozici Vám je též privátní sauna či privátní vířivka. Můžete si též užít klasické, indické či antistresové masáže, masáže lávovými kameny, reflexní masáže obličeje nebo si dopřát procedury pro hebké ručky či nožky.

Pobytové balíčky

Navštivte náš e-shop, kde najdete různé pobytové balíčky a další naše nabízené produkty.

Přejít do eshopu
Rezervace

Rezervujte si pokoj v hotelu Maxmilian Lifestyle Resort, zámecký apartmán či Domeček knížete Alexandra.

Rezervovat pokoj
Kontaktujte nás

Pokud potřebujete pomoc či máte nějaký dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Využijte naši rychlou telefonickou podporu.

+420 606 614 588
Zámek Loučeň & Zámecký hotel Maxmilián v Loučni hodnocení