Family day
Family day

Odpočinek

ZAŘAĎTE DO VAŠEHO PROGRAMU TAKÉ AKTIVNÍ ODPOČINEK


Pro chvíle odpočinku po náročném pracovním jednání nebo tréninku manažerských dovedností nabízíme výběr aktivit v relaxačním zázemí Zámeckého hotelu Maxmilián, na zámku i v zámeckém parku.

Pro chvíle odpočinku po náročném pracovním jednání nebo tréninku manažerských dovedností nabízíme výběr aktivit v relaxačním zázemí Zámeckého hotelu Maxmilián, na zámku i v zámeckém parku.

Největší atrakcí zámku Loučeň je bezesporu Labyrintárium zasazené do kouzelného zámeckého parku, který byl založen v první polovině 19. století.

Jedině zde naleznete 12 labyrintů a bludišť z přírodních materiálů, které propojuje naučná stezka o historii labyrintů. Kromě bloudění a meditování můžete v parku také sportovat - 3 běžecké okruhy různé délky a náročnosti jsou ideálním místem pro ranní rozcvičku.

V zámeckém parku naleznete také mnoho míst, kde je možné praktikovat ranní či večerní jógová cvičení.

Cyklotrasy vedoucí Svatojiřským lesem a malebným Polabím Vám jistě nabídnout také možnost jak dobře po náročném pracovním dni zrelaxovat. Zapůjčení kol/elektorkol je možné přímo v hotelu.

Milovníci adrenalinu si mohou vyzkoušet náš lanový park.

Turnaj ve stolním fotbálku, v mini ping pongu, zahrát si obří šachy, fresbee golf nebo si vyzkoušet virtuální realitu i to jsou možnosti, jak Váš tým může aktivně relaxovat... i tyto aktivity Vám rádi zajistíme.Relax zóna

Relaxační zázemí hotelu tvoří vnitřní bazén a sauna s odpočívárnou. K dispozici Vám je též privátní sauna či privátní vířivka. Můžete si též dopřát klasické masáže, indické či antisterové masáže, másáže lávovými kameny, refxlexní masáže obličeje nebo si dopřát procedury pro hebké ručky či nožky.

Pobytové balíčky

Navštivte náš e-shop, kde najdete různé pobytové balíčky a zájezdy do hotelu Maxmilian Lifestyle Resort v Loučeni.

Přejít do eshopu
Rezervace

Rezervujte si pokoj, zámecký apartmán či přímo zámeckou vilu knížete Alexandra v našem Maxmilian Lifestyle Resort.

Rezervovat pokoj
Kontaktujte nás

Pokud potřebujete pomoc či máte nějaký dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Využijte naši rychlou telefonickou podporu.

+420 606 614 588
Zámek Loučeň & Zámecký hotel Maxmilián v Loučni hodnocení